Firemní eventy


Vyspělé firmy nežijí jen aktivitami ve vlastních provozech, ale uskutečňují TAKÉ FIREMNÍ EVENTY A RŮZNÉ FIREMNÍ AKTIVITY. Jsme tu od toho, abychom našim partnerům v této oblasti pomohli realizovat jejich představy a plány.

Golfové
a tenisové turnaje
Cyklistika
po Pálavě
Turistika
Střelnice
a trénink sebeobrany
Čtyřkolky
a jízda na motokárách
Ubytování
a seminární prostory
Odborné degustace vín
a vinné programy
Eventy
ve vinici

Golfové a tenisové turnaje


Organizujeme ročně několik tenisových a golfových otevřených a uzavřených golfových turnajů pro naše obchodní partnery a a klienty. Účastníci se rádi setkají se svými partnery i mimo své kanceláře a změří své síly na tenisových kurtech a golfových hříštích.
 

Cyklistika po Pálavě


Kolem Pálavy jsou skvělé cyklotrasy pro amatéry i pokročilé cyklisty. Řada našich klientů a partnerů běžně využívají naše služby k prožití kvalitních stovek kilometrů za řídítky svých kol.
 

Turistika


Není nic tak půvabného jako jarní a podzimní výšlap na Pálavu a okolní vršky. Proto organizujeme celoroční pěší výlety na Pálavu a do okolí Mikulova. Kromě turistických map se Vám dostane od nás dokonalého servisu i zabezpečení a případně i profesionální průvodce se znalostí regionu.
 

Střelnice a trénink sebeobrany


Kdo má rád adrenalin, rád si vyzkouší možnost v praxi použít různé typy střelných zbraní pod dohledem profesionálů a v bezpečném prostředí certifikované střelnice. Lidé s certifikáty zkušenostmi ze zahraničních misí vedou naše velmi žádané workshopy a tréninkové campy ve střelbě a nácviku sebeobrany.
 

Čtyřkolky a jízda na motokárách


Milovníci rychlých kol a jízdy terénem ocení naše programy, kde týmy i jednotlivci zkoušejí či soutěží v jízdě na čtyřkolkách nebo motokárách. I zde vedou výcvik proškolení specialisté, kteřípřizpůsobí náročnost tratí i jízdy možnostem účastníků a jejich bezpečnosti.
 

Ubytování a seminární prostory


Disponujeme vlastními velmi příjemnými seminárními prostory s moderní prezentační technikou a zázemím. Společnosti Green plus s.r.o. patří i vlastní tříhvězdičkový Hotel Golf Garni v Mikulově, který je jedním z dlouhodobě nejlépe hodnoceným hotelů na Booking.com v Mikulově. K hotelu patří nedaleká hotelová vinice a dva vinné sklepy se zázemím.
 

Odborné degustace vín a vinné programy


Pod vedením špičkových enologů a someliérů se při degustacích a ochutnávkách v hotelové vinotéce dozvíte řadu zajímavých informací o místních i zahraničních vínech a proslulých vinařských oblastech. Ochutnáte skvělá vína místní a zahraniční provenience. Některá z vín si budete moci i koupit sebou domů.
 

Eventy ve vinici


Jedinečnost nedaleké vinice si již vyzkoušela při svých aktivitách řada našich hotelových a firemních hostů. Úžasné pohledy na panorama Svatého kopečku přímo mezi vinicemi a pod meruňkovými stromy dodává specifické kouzlo při realizaci eventů ve vinici. Přijemná relaxační zóna a dvě separátní území přímo nabádají k týmovým a firemním eventům, které jsou mnohdy různě fyzicky a mentálně náročné. Vždy však plné zábavy a pohody.